wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Polityka prywatności

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE  2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ochrony swobodnego przepływu takich danych oraz uchyla dyrektywy 95/46/WE. RODO obowiązywać będzie w całej Unii Europejskiej w identycznym zakresie.

Dane jakie zbieramy to dane, które każdy klient podaje przy rejestracji konta i/lub realizacji zakupów online. Są to:

Imię i nazwisko

adres zamieszkania

adres do fakturowania

adres dostawy

nr telefonu kontaktowego

adres email

ip komputera

Udostępniane dane są zapisywane na serwerach firmy JChost, a bezpieczeństwo jest monitorowane w systemie 24/7 i są zabezpieczone przed przechwyceniem przez osoby niepożądane poprzez certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Dane osobowe przetwarzane będą przez nas wyłącznie w przypadku posiadania przez nas zgody klienta i przez okres ich przetwarzania, tzn. od momentu udzielenia zgody do jej cofnięcia.  Jeżeli klient udzielił  zgody na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności, może ją w każdej chwili wycofać poprzez usunięcie swojego konta w serwisie agamar.com.pl. Każdy użytkownik ma także prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora oraz podmioty, z którymi współpracujemy, tj. firma pocztowa – Poczta Polska, kurierska - Inpost, podmiot odpowiedzialny za obsługę informatyczną i składowanie danych – Jchost.pl oraz obsługującą płatności online - Przelewy24. Przekazanie danych osobowych nie uprawnia ww. podmiotów do dowolnego z nich korzystania, a jedynie do celów wyraźnie wskazanych przez administratora.

Każdy użytkownik może sprawdzić swoje dane, dokonać ich modyfikacji lub usunąć konto logując się w serwisie agamar.com.pl w zakładce moje dane.  Jeżeli nie ma możliwości samodzielnej zmiany danych lub usunięcia profilu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: sklep@agamar.com.plAdministratorem danych osobowych klienta jest firma:
AGAMAR ŚWIAT RAJSTOP Agnieszka Kujawa
ul. Perkusyjna 19A/11
51-531 Wrocław
NIP PL6781681735
REGON 021167229


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl